0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ пом'якшив вимоги до кредитних посередників банків


НБУ пом'якшив вимоги до кредитних посередників банків

Національний банк пом’якшив вимоги до кредитних посередників банків.

Про це йдеться в повідомленні НБУ.

Національний банк за результатами опрацювання пропозицій банківської спільноти пом’якшив вимоги до кредитних посередників банків.

Читайте також: НБУ змінив правила проведення аудиту банку

А саме: надав банкам можливість делегувати контроль за дотриманням працівниками кредитних посередників встановлених вимог не тільки кредитних посередників, які є юридичними особами, але також кредитних посередників, які є фізичними особами – підприємцями і мають в штаті найманих працівників; уточнив у положенні про встановлення вимог до кредитних посередників банків та їхньої діяльності в сфері споживчого кредитування обсяг інформації про кредитного посередника, яка підлягає розміщенню банком у вільному доступі на власній веб-сторінці у випадках, коли укладені між банком і кредитними посередниками посередницькі договори мають однаковий обсяг переданих банком завдань / повноважень.

Відповідні зміни затверджені постановою правління Національного банку україни від 08.08.2018 року №91, яка набуває чинності 11 серпня 2018.

Зазначимо, раніше Національний банк затвердив нове положення про порядок надання банком до Національного банку аудиторського звіту за результатами щорічної перевірки фінансової звітності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
В Контексті Finance.ua