В Україні пропонують звільнити від ліцензування кілька видів бізнесу


В Україні пропонують звільнити від ліцензування кілька видів бізнесу

Такі види підприємницької діяльності, як промисловий вилов риби за межами юрисдикції України, а також телекомунікації пропонується звільнити від ліцензування.

Відповідні пропозиції закріплені в проекті закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню”.

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Читайте також: Позики і борги: МЕРТ озвучив прогноз на наступні роки

Зокрема, документом пропонується:

  • скасувати ліцензування господарської діяльності з промислового вилову водних біоресурсів за межами юрисдикції України як додатковий і надмірний засіб державного регулювання;
  • замінити ліцензування видів діяльності у сфері телекомунікацій на повідомлення суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій, про початок здійснення діяльності.

Як наголошується в пояснювальній записці, проектом закону передбачається збереження фінансових та адміністративних ресурсів для отримання ліцензії та провадження ліцензованої діяльності.

“Це буде сприяти скороченню певних видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, а також створенню сприятливого середовища для ведення бізнесу, розвитку малого і середнього підприємництва та залучення інвестицій”, — йдеться в документі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua