2017 року Intel виручила $1 млрд від продажу процесорів з підтримкою ШІ


2017 року Intel виручила $1 млрд від продажу процесорів з підтримкою ШІ

Корпорація Intel повідомила в середу, що в 2017 році вона продала процесорів з підтримкою ШІ на $1 млрд.

Вперше другий за величиною чіпмейкер в світі повідомив про доходи від динамічного обчислювального сегмента, який став джерелом зростання продажів такого конкурента, як NVIDIA.

Читайте також: Intel припиняє виробництво деяких процесорів

Оскільки реалізація ПК застопорилася, Intel все більше залежить від продажів своїх чіпів для центрів обробки даних, які забезпечують, в тому числі, обчислювальну потужність для функціонування мобільних і веб-додатків. Ці програми, в свою чергу, покладаються на штучний інтелект для таких функцій, як розпізнавання зображень і мови.

Але, на думку багатьох дослідників, графічні процесори, подібні до тих, що випускає NVIDIA, краще підходять для «навчання» комп’ютерних моделей ШІ, ніж центральні процесори, які були мейнстрімом Intel протягом десятиліть.

На заході для аналітиків Уолл-стріт в штаб-квартирі Intel в Санта-Кларі (штат Каліфорнія), проведеному, щоб пояснити стратегію компанії, керівник підрозділу ЦОД Навін Шеной (Navin Shenoy) розповів, що за останні кілька років компанія значною мірою модифікувала свої процесори, завдяки чому їх здатність навчання штучного інтелекту зросла більш ніж в 200 разів.

Це привело до зростання продажів процесорів Xeon до $1 млрд в 2017 році, що принесло компанії прибуток у розмірі $62,8 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування