Данська JYSK планує щорічно відкривати в Україні близько 12 нових магазинів


Данська JYSK планує щорічно відкривати в Україні близько 12 нових магазинів

ТОВЮСК Україна” (Київ), що розвиває в Україні мережу магазинів меблів і товарів для дому JYSK групи компаній JYSK Group (Данія), планує щорічно відкривати в Україні близько 12 магазинів.

“Ми в цьому фінроці (1 вересня-2017/31 серпня-2018) відкрили п’ять магазинів і працюємо над відкриттям в серпні ще двох магазинів JYSK в Харкові. У середньому, ми плануємо відкривати по 12 магазинів щорічно. Нам потрібно, умовно, 10 років для того, щоб закрити потреби ринку України. Починаючи з вересня, всі магазини JYSK будуть відкриватися в новому форматі 3.0. Всі чинні магазини протягом шести років також будуть перебудовані”, – розповів виконавчий директор JYSK в Україні Євген Іваниця.

Як він уточнив, в 2012 році материнська компанія JYSK викупила всі франчайзингові магазини мережі в Україні і пішла шляхом самостійного розвитку.

Як зазначив Є. Іваниця, компанія не вивчала, як вплине на її розвиток вихід в Україну шведського рітейлера Ikea, проте досвід роботи JYSK в інших країнах свідчить про те, що вихід європейського конкурента на ринок не мав негативного впливу на динаміку продажів.

За його словами, мережа JYSK в цьому фінроці продемонструвала зростання оборотів за порівняльними магазинами більш ніж на 30%, виконавши план щодо запланованих оборотів в 1 млрд грн.

Довідка Finance.ua:

  • Мережа JYSK почала розвиватися в Україні у 2004 році.
  • Станом на 9 серпня 2018 року мережа представлена 40 магазинами у 20 містах, а також інтернет-магазином.
  • На міжнародному ринку мережа JYSK налічує понад 2,6 тис. магазинів в 50 країнах світу, переважно в Європі.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування