0 800 307 555
0 800 307 555

Ferrexpo збільшила залучений в 2017 р. кредит до $400 млн і продовжила термін його погашення


Ferrexpo збільшила залучений в 2017 р. кредит до $400 млн і продовжила термін його погашення

Британська Ferrexpo plc, що контролює в Україні, зокрема, Полтавський і Єристівський гірничо-збагачувальні комбінати (ПГЗК, ЄГОК), збільшила розмір передекспортного фінансування 2017 року з $195 млн до $400 млн, а також продовжила термін погашення з трьох до чотирьох років.

Як повідомляється в прес-релізі компанії в четвер, це відновлювальна гарантована кредитна лінія, пільговий період до початку щоквартальних виплат за якою становить рік.

При цьому уточнюється, що організатором фінансування виступили BNP Paribas і Deutsche Bank, а в синдикат входить ще сім міжнародних кредитних організацій. Вартість кредиту залишається 4,5% до ставки Libor у доларах США.

“Продовження цієї кредитної лінії вирівнює і збільшує терміни погашення боргових зобов’язань групи, а також відповідає стратегії Ferrexpo, мета якої – мати в розпорядженні відновлюваний, недорогий, довгостроковий кредит, який погашається частинами щоквартально”, – пояснює фінансовий директор Ferrexpo Кріс Мо (Chris Mawe), слова якого наводяться в прес-релізі.

У листопаді 2017 року Ferrexpo plc підписала угоду про нову забезпечену відновлювану кредитну лінію на три роки в розмірі $195 млн. За даними групи, кредитна лінія призначена для загальних корпоративних цілей.

Довідка Finance.ua:

  • Ferrexpo – залізорудна компанія з активами в Україні.
  • Основною діяльністю є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі.
  • Група Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатишів серед країн к. СРСР. Поточні виробничі активи – Полтавський і Єристівський ГЗК.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua