Нацкомісія дозволить збільшити тарифи енергокомпаніям для підняття зарплат співробітникам


Нацкомісія дозволить збільшити тарифи енергокомпаніям для підняття зарплат співробітникам

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, розмістила проекти постанов про збільшення тарифів НАЕК “Енергоатом”, ПАТ “Укргідроенерго”, ТЕЦ та НЕК “Укренерго” для підняття зарплат працівникам цих підприємств.

Відповідні документи регулятор попередньо схвалив на засіданні 7 серпня.

Читайте також: Уряд прогнозує, що ціни на газ для населення зростуть на 18%

Зокрема, тариф на відпуск електроенергії, виробленої на атомних електростанціях (АЕС) НАЕК “Енергоатом”, пропонується підняти на 3,2% (на 1,73 коп/кВт*год) – до 55,76 коп/кВт-год (без ПДВ). За рахунок цього фонд оплати праці компанії повинен зрости з жовтня на 194,15 млн гривень.

У свою чергу середній тариф для ГЕС “Укргідроенерго”, з метою включення додаткових витрат на оплату праці, пропонується збільшити на 0,4% (на 0,11 коп./кВт-год) – до 28,25 коп/кВт-год, для ГАЕС – на 0,03% (на 0,1 коп/кВт-год), до 288,95 коп/кВт-год.

При цьому двоставкові тарифи на IV квартал зміняться в частині ставки плати за робочу потужність і будуть становити 92 тис. 82,8 грн/МВт для ГЕС і 443 62,8 тис. грн/МВт для ГАЕС (без ПДВ).

Середньорічний тариф НЕК “Укренерго” на передачу електроенергії НКРЕКП пропонує збільшити на 1,5% (на 0,075 коп/кВт-год) – до 4,969 коп/кВт-год. При цьому тариф компанії на IV квартал зміниться на 5,2% – до 5,406 коп/кВт-год (без ПДВ).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua