День фінансів, 7 серпня: народний рейтинг банків, Apple Pay у Ощадбанку, автоматизовані парковки


День фінансів, 7 серпня: народний рейтинг банків, Apple Pay у Ощадбанку, автоматизовані парковки

У вівторок, 7 серпня, пропонуємо вам сім важливих подій дня:

1. Запуск Народного рейтингу банків. З 7 серпня наші колеги з порталу «Мінфін» запустили Народний рейтинг банків. Що особливо нам сподобалося — на рейтинг не впливатимуть експерти або журналісти. Оцінки фінустановам ставите тільки ви – клієнти банків! Творці рейтингу кажуть, що Народний рейтинг банків змусить кредитні установи активніше вирішувати ваші проблеми.

2. Apple Pay в Ощадбанку. Державний Ощадбанк швидше за всіх у Європі кілька місяців тому інтегрував Google Pay. А вже сьогодні запустив Apple Pay. Важливий момент: щоб користуватися можливістю оплати айфоном, не обов’язково мати картку Ощадбанку.

3. Автоматизовані парковки для українців. Мінрегіонбуд пропонує впровадити в державну будівельну норму можливість проектування автоматизованих гаражів для автомобілів в містах України. «Світ не стоїть на місці», – нагадує нам замміністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ.

4. «Велике занепокоєння» у ЄС. В Європейському союзі мають намір запровадити нові правила надання громадянства. Кажуть, що Єврокомісія стежить за розвитком ситуації з так званими “золотими паспортами” з “великим занепокоєнням”. Нові норми планують підготувати вже до осені.

5. Резерви України «худнуть». Міжнародні резерви України в липні 2018 року скоротилися на 1,3% і станом на 1 серпня становили $17,748 млрд. За даними НБУ, скорочення золотовалютних резервів, як і в червні, обумовлено здійсненням платежів за держборгом. Зокрема $321,5 млн було спрямовано на обслуговування і погашення держборгу в інвалюті.

6. Оголошення тарифів за вивезення сміття. Новий тариф за вивезення сміття буде розраховуватися на кількість зареєстрованих людей в приміщенні. Розраховувати планують за наступною формулою: середня річна норма на людину множиться на тариф підприємства-перевізника і ділиться на 12 місяців.

7. США відновили перший блок санкцій проти Ірану. Сполучені Штати у вівторок відновили обмежувальні заходи проти Ірану. Санкції стосуватимуться автомобільного сектору Ірану, а також торгівлі золотом та іншими металами. Мета Вашингтона – відрізати Тегеран від валютних і основних сировинних ринків, щоб зупинити зростання політичного та військового впливу Ірану на Близькому Сході.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування