МЕРТ створить національний перелік об'єктів критичної інфраструктури — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МЕРТ створить національний перелік об'єктів критичної інфраструктури

Казна та Політика
149
Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) створило міжвідомчу експертну групу з питань захисту критичної інфраструктури на чолі з заступником міністра Юрієм Бровченком для створення національного переліку таких об’єктів.
Про це повідомило міністерство.
“Проведення першого засідання новоствореної експертної групи заплановано на вересень цього року, зараз проводимо підготовку за секторами критичної інфраструктури з метою виявлення найбільших проблемних питань”, – цитує прес-служба Ю. Бровченка.
До складу групи також увійшли представники Мінекономрозвитку, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства інфраструктури, Міненерговугілля, Мінагрополітики, Національного банку України, Антимонопольного комітету, Міністерства тимчасово окупованих територій, Держводагентства, Держекоінспекції.
Як уточнює МЕРТ, експертна група також повинна розробити пропозиції щодо нових інструментів захисту критичної інфраструктури та визначити основи категоризації та паспортизації зазначених об’єктів.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас