МЕРТ створить національний перелік об'єктів критичної інфраструктури


МЕРТ створить національний перелік об'єктів критичної інфраструктури

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) створило міжвідомчу експертну групу з питань захисту критичної інфраструктури на чолі з заступником міністра Юрієм Бровченком для створення національного переліку таких об’єктів.

Про це повідомило міністерство.

Читайте також: МЕРТ спрогнозував зростання середньої зарплати в Україні до 12,8 тис. грн

“Проведення першого засідання новоствореної експертної групи заплановано на вересень цього року, зараз проводимо підготовку за секторами критичної інфраструктури з метою виявлення найбільших проблемних питань”, – цитує прес-служба Ю. Бровченка.

До складу групи також увійшли представники Мінекономрозвитку, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства інфраструктури, Міненерговугілля, Мінагрополітики, Національного банку України, Антимонопольного комітету, Міністерства тимчасово окупованих територій, Держводагентства, Держекоінспекції.

Як уточнює МЕРТ, експертна група також повинна розробити пропозиції щодо нових інструментів захисту критичної інфраструктури та визначити основи категоризації та паспортизації зазначених об’єктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування