Найбільші платники податків збільшили сплату податків до держбюджету на 16%


Найбільші платники податків збільшили сплату податків до держбюджету на 16%

Найбільші платники податків за підсумками січня-липня 2018 року збільшили податкові відрахування до державного бюджету у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 24 млрд грн або 16,4% – до 170,4 млрд грн, повідомив Офіс великих платників податків на сайті у вівторок.

За даними Офісу, надходження від податку на прибуток зросли майже вдвічі порівняно з минулорічними показниками – до 40,7 млрд грн проти 24,6 млрд грн в 2017-му.

Надходження від податку на додану вартість (ПДВ) зросли до аналогічного періоду минулого року на 8,7 млрд – до 76,1 млрд грн. При цьому надходження від акцизу за вказаний період скоротилися на 1,8 млрд грн – до 33,8 млрд грн.

Найбільші надходження до держбюджету забезпечили найбільші платники податків в Києві – 129,7 млрд грн, у Дніпрі – 16,3 млрд грн, Харкові – 8,3 млрд грн.

“Частка податкових платежів від великого бізнесу, який обслуговується Офісом, склала 57,8% від загального збору в державний бюджет податкових надходжень в Україні”, – уточнило відомство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua