0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Екстремальна спека спричинила найсерйознішу за 40 років овочеву кризу в ЄС


Екстремальна спека спричинила найсерйознішу за 40 років овочеву кризу в ЄС

Затяжна екстремальна спека в Європі призвела до найбільш серйозних за останні 40 років проблем для овочевого сектору ЄС.

Про це заявили в Європейській асоціації виробників фруктів і овочів (PROFEL).

Читайте також: Україна встановила рекорд з експорту яблук

“У зв’язку з тривалою спекотною та сухою погодою протягом усього липня на більшій частині континенту врожайність овочів різко знизилася. Сьогоднішня ситуація для городників і виробників овочів – найсерйозніша за останні 40 років”, – йдеться в заяві організації.

У коментарі виданню організація повідомила, що в результаті спекотних погодних умов особливо постраждали Франція, Нідерланди, Німеччина, Великобританія, Угорщина і Польща.

Асоціація заявила, що найбільше постраждав сектор заморожених і консервованих овочів, в якому втрати врожаю призвели до скорочення і нерегулярних постачань свіжих овочів на переробні підприємства, що призвело до збільшення витрат виробництва і скорочення кількості оброблюваних продуктів.

Втім, в організації не підтвердили, що у зв’язку з цим ціни на овочі можуть зрости.

За даними PROFEL, 2018-й є третім роком поспіль, коли овочевий сектор стикається з серйозними проблемами, пов’язаними з погодою. Повідомляється про значне скорочення врожаю гороху і бобів в діапазоні від 20% до 50%.

“У деяких виробничих регіонах на півдні Європи перший урожай бобів також постраждав від сильних штормів (повеней і граду). Втрати врожаю цибулі складають від 15% до 50%; урожай кабачків і шпинату також постраждав. У багатьох регіонах посів других культур – шпинату, квасолі або цвітної капусти – неможливий через посуху”, – повідомили в PROFEL.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування