В Австралії збільшили штраф за незаконний підйом на Сіднейський міст — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Австралії збільшили штраф за незаконний підйом на Сіднейський міст

Світ
330
Штраф за незаконний підйом на одну з найвідоміших австралійських споруд – Сіднейський міст Харбор-Брідж – збільшили до 22 000 доларів.
Про це повідомляє телекомпанія АВС.
“Міст Харбор-Брідж виконує дуже важливу функцію для міста, і ми не хочемо, щоб люди вважали його розвагою”, – сказала міністр доріг штату Новий Південний Уельс Мелінда Пейві.
Приводом для істотного збільшення штрафу (з 3300 до 22 000 доларів) стала квітнева кількагодинна операція зі зняття з мосту 43-річного чоловіка, який страждає на психічні розлади, що на шість годин паралізувала цю транспортну артерію.
Вже тоді міністр у справах шляхів пообіцяла, що норми безпеки будуть переглянуті.
“Ця подія чотири місяці тому показала, що нам треба внести деякі зміни, і ми будемо їх реалізовувати”, – підкреслила чиновник.
Тепер, коли всі формальні процедури завершені і штраф збільшено до 22 000 доларів, Харбор-Брідж порівнявся за “дорожнечею пригод” з Сіднейської оперою.
Крім збільшення штрафу, влада оголосила про намір зробити безпечнішою велосипедну доріжку на мосту, встановити більше камер відеоспостереження і підняти висоту обмежувальної огорожі. Також буде збільшено кількість патрульних.
При цьому чиновник погодилася, що гарантувати стовідсоткове закриття доступу до мосту для потенційних порушників неможливо. Водночас влада сподівається, що ці нововведення зменшать можливості і бажання людей порушувати закон.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас