Легально встановлені МАФи позначатимуть спеціальною голограмою


Легально встановлені МАФи позначатимуть спеціальною голограмою

У Києві планують позначати спеціальною голограмою законно встановленні МАФи.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Спеціальна голограма, розміщена, наприклад, на автокав’ярні, візку з продажу напоїв чи торговельному наметі є підтвердженням законності встановлення та торгівлі», — йдеться у повідомленні.

Розробники проекту вважають, що це унеможливить розміщення торговельних точок за фальшивими договорами та дозволить підвищити контроль із боку громадськості та, у разі необхідності, з боку контролюючих органів.

Пілотний проект із розміщення голограм впроваджує комунальне підприємство «Міський магазин», що підпорядковане Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

«На сьогодні пілотний проект реалізовано на території парку «Партизанської слави» у Києві. Так, станом на початок серпня видано 4 голограми на засоби пересувної торгівлі та 4 — на об’єкти сезонної торгівлі», — розповів директор підприємства Андрій Андрущенко.

За його словами, до кінця серпня голограмами мають забезпечити всі легально встановлені точки дрібнороздрібної торгівлі в Києві.

Голограми видаються на усі засоби пересувної та об’єкти сезонної торгівлі, право на розміщення яких отримується на відкритих торгах; за якими укладено відповідні договори щодо розміщення та щодо яких сплачено відповідні кошти.

У держадміністрації наголосили, що всі самовільно розміщені МАФи підлягають демонтажу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua