Німецька Фондова біржа розробляє платформу для ICO


Німецька Фондова біржа розробляє платформу для ICO

Друга за величиною біржа в Німеччині розробляє платформу, яка дозволить блокчейн і криптовалютним проектам проводити первинне розміщення монет.

Boerse Stuttgart розраховує запустити платформу як частину більш великої «наскрізної інфраструктури для цифрових активів», яку вона зараз розробляє, і заявляє, що «платформа ICO дозволить емітентам проводити продаж токенів зі стандартизованими і прозорими процесами».

Читайте також: Coinbase випустила плагін, що дозволяє онлайн-магазинам приймати криптовалюту

Представники біржі серед інших послуг також запропонують «багатосторонній торговельний майданчик для криптовалюти, а також рішення для безпечного зберігання активів», — йдеться в офіційній заяві.

Варто відзначити, що анонс біржі відбувається через кілька місяців після того, як вона оприлюднила плани щодо створення програми для торгівлі криптовалютами. Очікується, що додаток Dubbed Bison буде випущено у вересні цього року.

Компанія також має свої погляди на обіг криптовалюти на вторинних ринках і відповідним чином розробляє для цих цілей свої нові послуги.

Він додав, що компанія планує тісно співпрацювати з фінансовими регуляторами. За словами Хоптнера, новий набір послуг біржі відображає зусилля компанії щодо сприяння «цифровій трансформації фінансових ринків і фінансових продуктів».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування