Масштабна міжнародна IT-конференція DVOMA 30 серпня запрошує вас до Києва!


30серпня 2018 року в Києві відбудеться масштабна міжнародна ІТ-конференція DVOMA , що присвячена найбільш актуальним темам інтернет-маркетингу. Вас очікують *З потоки, 1500 учасників та більше 30 спікерів з усього світу.

З доповідями виступлять топові спікери, експерти в SEO, CPA, SERM, SMM и PPC. Для зручності гостей конференція буде розділена на три потокиAffiliate, Search, Social. Все проходитиме в просторих та містких залах. По закінченню на вас очікує круглий стіл за участі спікерів, під час якого кожен бажаючий зможе поставити питання і отримати на нього експертну відповідь. Практика показує, що на круглому столі можна дізнатися багато цікавого і несподівано. Та хіба може бути по-інакшому, адже на DVOMA будуть кращі з найкращих.

Окрім цікавих кейсів від професіоналів, гості отримають можливість поспілкуватися зі спікерами в неформальній обстановці, а також завести корисні бізнес-знайомства – активний нетворкінг гарантовано! Перерви на каву, закуски для кожного також у програмі. І все це в надсучасній локації «Оазис», РК Ультрамарин, вул. Липківського, 1А.

Зареєструватися на конференцію DVOMA і придбати квитом можна на офіційному сайті. Там ви знайдете детальний опис заходу, розклад доповідей та багато іншого. Поспішайте придбати квиток, адже чим ближче подія, тим вищі ціни. Інформацію про це можна знайти на сайті організаторів SEO.UA, що займаєсться пошуковим просуванням сайтів.

Приходьте, ми чекаємо на Вас на DVOMA!!!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:DVOMA
В Контексті Finance.ua
Опитування