0 800 307 555
0 800 307 555

Мінінфраструктури пропонує запровадити планування експортних залізничних вантажопотоків на 3 міс.


Мінінфраструктури пропонує запровадити планування експортних залізничних вантажопотоків на 3 міс.

Міністерство інфраструктури України пропонує вантажовідправникам спільно з “Укрзалізницею” ввести планування експортних вантажопотоків на три місяці, а також спільно з Адміністрацією морських портів України (АМПУ) розглянути можливість переорієнтації частини вантажопотоку із залізниці в порти, повідомляється на сайті міністерства.

“Необхідно шукати компроміс між розподілом транзитних вантажів і задоволенням попиту вітчизняних компаній-експортерів”, – цитується в повідомленні міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Коментуючи позицію вантажовідправників щодо необхідності розширення пропускної здатності переходів на західних кордонах України, він підкреслив, що подібна робота може бути зроблена.

“Якщо в найближчі п’ять років компанії готові забезпечити обсяги вантажів на західних кордонах, “Укрзалізниця” за рахунок власних коштів або коштів, залучених від міжнародних фінансових організацій, буде збільшувати пропускну спроможність прикордонних пунктів перетину”, – підкреслив міністр.

Він також зазначив, що за аналогічною схемою вже працює Адміністрація морських портів: якщо держава вкладає гроші в днопоглиблення або інші поліпшення, компанії беруть на себе зобов’язання забезпечити відповідний обсяг вантажу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua