0 800 307 555
0 800 307 555

Основний акціонер Ідея Банку має намір провести примусовий викуп акцій фінустанови у міноритаріїв


Основний акціонер Ідея Банку має намір провести примусовий викуп акцій фінустанови у міноритаріїв

Getin Holding SA (Польща), якому належить 99,5879% Ідея Банку (Львів), має намір скористатися правом примусового викупу акцій фінустанови у міноритаріїв, повідомив банк у системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

Згідно з повідомленням, Ідея Банк 2 серпня отримав відповідне повідомлення від власника домінуючого контрольного пакета акцій банку.

Раніше повідомлялося, що прийнятий 23 березня 2017 року Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України в частині підвищення рівня корпоративного управління в АТ” ввів в законодавче поле країни процедури squeeze-out і sell-out (примусовий викуп і примусовий продаж акцій).

Згідно з вимогами закону, після концентрації будь-якою особою або групою осіб, що діють спільно, контрольного або значного контрольного пакета, міноритарії мають право вимагати від мажоритарія викуп належних їм акцій. У свою чергу, в разі домінуючого контрольного пакета мажоритарій може зажадати обов’язкового продажу акцій міноритаріями.

Довідка Finance.ua:

  • Ідея Банк (раніше – Плюс Банк) заснований в 1989 році.
  • Згідно з даними Нацбанку України, на 1 червня 2018 року за розміром чистих активів (3,674 млрд грн) Ідея Банк посіав 32-е місце серед 84 діючих банків.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Ідея Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua