0 800 307 555
0 800 307 555

"Північному потоку-2" розробили маршрут в обхід Данії - РосЗМІ


"Північному потоку-2" розробили маршрут в обхід Данії - РосЗМІ

Компанія Nord Stream 2, яка управляє проектом “Північний потік-2”, придумала, як обійти можливе блокування будівництва газопроводу Данією.

Про це під час прес-конференції за підсумками другого кварталу повідомив виконавчий член ради директорів австрійської нафтогазової компанії OMV Манфред Ляйтнер.

Читайте також: У Нафтогазі розповіли, що може зупинити Північний потік-2

“Ми розробили вже альтернативний маршрут, Nord Stream-2 AG не потрібує додаткових дозволів. Загальна вартість проекту залишиться колишньою, як і йшлося під час запуску проекту – вона становить 9,5 млрд євро”, – сказав Ляйтнер, відповідаючи на питання.

Данія – остання держава, яка мала дозволити прокладання другої гілки “Північного потоку”. Такі дозволи вже видали Німеччина, Швеція і Фінляндія.

Раніше прем’єр Данії Ларс Расмуссен визнав, що проект “Північний потік-2” має політичну складову. Він підтвердив, що Данія буде наполягати на прийнятті загальноєвропейського рішення про відповідність газопроводу вимогам законодавства ЄС.

В кінці липня компанія Nord Stream 2 почала прокладати перші труби в рамках будівництва спірного газопроводу “Північний потік-2”, по якому природний газ буде прямо поставлятися з Росії в Німеччину.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua