Більше половини міжнародних переказів в Україну проходить через Приватбанк


Більше половини міжнародних переказів в Україну проходить через Приватбанк

За даними Національного банку, українці з-за кордону у січні-червні 2018 року отримали 1,2 млрд дол США, з яких 628 млн доларів США було виплачено через онлайн-сервіси та каси Приватбанку.

Про це йдеться в прес-релізі Приватбанку.

Читайте також: В Україну в 2017 р. найбільше грошей переказали з Росії

«Із 1,2 млрд доларів США, що, за даними НБУ, отримали українці з-за кордону протягом першого півріччя 2018 року, 628 млн доларів США було виплачено через онлайн-сервіси та каси Приватбанку. За даними банку, з початку 2018 року понад 70% клієнтів отримували міжнародні перекази в дистанційних каналах без відвідання відділень банку», – йдеться в повідомленні.

За даними статистики Приватбанку, до п’ятірки «країн-донорів», звідки з початку 2018 року надійшло найбільше грошових переказів в Україну, увійшли США, Ізраїль, Італія, Польща та Росія.

Також майже 55% переказів за кордон українці надсилають за допомогою сервісів Приватбанку. Так, за даними НБУ, протягом 2018 року за межі України було надіслано 140 млн доларів США (в екв.), з них через Приватбанк було переказано 77 млн доларів США.

До п’ятірки країн, куди через Приватбанк з початку 2018 року найбільше надіслано переказів, увійшли країни колишнього СРСР та Китай.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua