0 800 307 555
0 800 307 555

Tata Motors отримала найбільший квартальний збиток за 9 років


Tata Motors отримала найбільший квартальний збиток за 9 років

Найбільший індійський автовиробник Tata Motors Ltd. в першому кварталі 2018-2019 фінансового року отримав найбільший збиток за майже дев’ять років через збитковість підрозділу Jaguar Land Rover (JLR), на який припадає основний обсяг виручки групи.

Як вказано в звітності автоконцерну, консолідований чистий збиток у квітні-червні склав 18,6 млрд рупій ($272 млн) у порівнянні з чистим прибутком у розмірі 32 млрд рупій за аналогічний період минулого року.

Аналітики, опитані агентством Bloomberg, очікували прибуток Tata Motors на рівні 9,2 млрд рупій.

Квартальна виручка на рівні групи підскочила на 14,7%, до 670 млрд рупій, але виявилася слабшою від очікувань (709 млрд рупій). Якщо брати тільки індійські операції компанії, то виручка підскочила на 83%, до 168,3 млрд рупій, а прибуток після врахування податків склав 11,9 млрд рупій.

Підрозділ JLR зафіксував збиток в розмірі 210 млн фунтів стерлінгів ($276 млн). Виручка підрозділу JLR зменшилася на 6,7%, до 5,2 млрд фунтів, через зниження оптових продажів і високі знижки в Китаї в очікуванні зміни податків і зборів на авторинку з 1 липня.

JLR зіткнулася з численними випробуваннями, включаючи тимчасові складнощі, наприклад, мита в Китаї, і ринкові проблеми, наприклад, побоювання щодо дизельних двигунів у Великобританії і Європі загалом”, – зазначив голова ради директорів Tata Motors і її холдингової групи Tata Sons Ltd . Н. Чандрасекаран.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua