0 800 307 555
0 800 307 555

HTC залучив засновника Litecoin в ролі радника для створення «криптофона»


HTC залучив засновника Litecoin в ролі радника для створення «криптофона»

Чарлі Лі, творець Litecoin, був анонсований в якості радника з розробки блокчейн-смартфона HTC «Exodus», який буде підтримувати транзакції LTC.

30 липня творець Litecoin, Чарлі Лі, написав в твіттері, що майбутній блокчейн-смартфон Exodus від компанії HTC матиме вбудовану підтримку LTC.

У свою чергу HTC стверджує, що Exodus стане «першим в світі блокчейн-смартфоном, присвяченим децентралізованим додаткам і безпеці».

Читайте також: HTC готується випустити перший блокчейн-телефон

Раніше HTC вказала, що Exodus буде випущений в третьому кварталі 2018 року. Філ Чень, відповідальний співробітник за блокчейн криптовалюти в HTC, заявив, що «компанія вже отримала десятки тисяч попередніх замовлень по всьому світу».

Пан Чень також поділився своїм оптимізмом щодо перспектив віртуальної валюти і розподілив провідні технологічні галузі, заявивши: “Кожні 10 років ми бачимо зрушення в технологіях. Ми вважаємо, що криптовалюти і блокчейн будуть наступним кроком. У якийсь момент ми зробимо свій власний utility-токен.”

Звіт, опублікований Research and Markets на початку місяця, стверджував, що технологія розподіленого реєстру (DLT) додасть майже 1 мільярд доларів у глобальну телекомунікаційну галузь протягом наступних п’яти років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua