Названо суму заборгованості авіакомпаній перед українцями за зірвані рейси — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Названо суму заборгованості авіакомпаній перед українцями за зірвані рейси

Фондовий ринок
431
У першому півріччі 2018 року від затримки, скасування і овербукінгу рейсів у всьому світі постраждали 4,5 млн авіапасажирів, загальний розмір компенсації, яку їм мають виплатити авіакомпанії, становить 1,9 млрд євро.
Про це повідомляє AirHelp, компанія з виплати компенсацій за зірвані рейси.
Сумарний розмір компенсації, яку перевізники повинні виплатити авіамандрівникам усього світу, в порівнянні з першим півріччям минулого року зріс на майже на 500 млн євро.
На території України за вказаний період було скасовано і затримано 96 рейсів; від зірваних рейсів постраждали 6417 пасажирів; сумарний розмір компенсації, яка їм належить, становить близько 2 млн євро.
Як зазначають в компанії, одним з цих факторів могло стати рішення Європейського суду, згідно з яким авіакомпанії повинні нести відповідальність за страйк своїх співробітників, тобто такі страйки більше не вважаються винятковими обставинами, що звільняють перевізників від відповідальності виплачувати пасажирам компенсацію за зірваний рейс.
Пасажирам, які постраждали від затримки або скасування рейсу або від відмови в перевезенні, може передбачатися фінансова компенсація в розмірі до 600 євро на людину при дотриманні певних умов: або аеропорт вильоту має знаходитися в межах Євросоюзу, або перевізник повинен базуватися в Євросоюзі і здійснювати рейс з прильотом в аеропорт на території Євросоюзу.
Крім цього, затримка рейсу мала відбуватися з вини авіакомпанії.
Заявку на отримання компенсації можна подати протягом трьох років з дати зірваного рейсу, зазначається в повідомленні.
За матеріалами:
Коментарі
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас