Два пули кредитів банків продаватимуть на аукціоні за голландською моделлю - ФГВФО — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Два пули кредитів банків продаватимуть на аукціоні за голландською моделлю - ФГВФО

Кредит&Депозит
233
У вересні 2018 року в системі “ProZorro.Продажі” відбудуться аукціони з продажу чергових двох пулів активів юридичних осіб, що перебувають на балансі 18 неплатоспроможних банків. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону.
Про це повідомляє у понеділок Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).
“18 вересня відбудеться аукціон з продажу пулу активів юридичних осіб, до складу якого увійшли права вимоги за 229 кредитами та дві позиції дебіторської заборгованості (лот F117GL30686). Включені до складу пулу активи перебувають на балансі 14 банків. Загальна заборгованість за договорами на початок червня цього року склала 1 162 млн грн. Середній термін прострочки виконання зобов’язань за кредитами – 8 років”, – йдеться у повідомленні Фонду.
У заставі банків – цінні папери, майнові права, нерухомість тощо. Серед забезпечення – земельні ділянки в Київській області та комплекс будівель в Дніпропетровській області.
Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулу, до цього виставлялися на індивідуальний продаж – від 1 до 23 разів.
Упродовж дня аукціону, за голландською моделлю торгів, 18 вересня, ціна може максимально знизитися з початкових 232 млн грн до 46 млн грн.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас