Злиття Альфа-банку і Укрсоцбанку завершиться в 2019 році


Злиття Альфа-банку і Укрсоцбанку завершиться в 2019 році

Юридичне злиття Альфа-банку Україна і Укрсоцбанку буде завершено в першому півріччі 2019 року.

Про це повідомив CEO “Альфа-Груп” в Україні, голова правління Укрсоцбанку Іван Світек в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

“Юридичне злиття заплановано на I-е півріччя наступного року. Але до злиття таких двох гігантів як Альфа і Укрсоц, а таких злиттів на українському ринку ще не було, потрібно проробити величезну підготовчу роботу. Зараз в рамках міграції ми намагаємося всіх активних клієнтів Укрсоцбанку перевести на майданчик Альфи. Наша мета, до якої ми планомірно рухаємося, – переведення 75% всіх активних клієнтів, в тому числі і в обсягах бізнесу, на баланс Альфа-банку до кінця 2018 року”, – сказав Світек.

За словами голови правління Альфа-банку Вікторії Михайльо, в рамках підготовки до міграції був розроблений м’який формат “2 в 1”, коли на майданчику Укрсоцбанку розміщуються відділення двох банків – і Укрсоцу, і Альфа-банку.

“У рамках такого формату ми можемо клієнту Укрсоцу, поки він користується звичним сервісом в звичному відділенні, тут же розповісти про всі переваги переходу на обслуговування в Альфа-банк. Основний аргумент, звичайно, технологічність Альфи. Хоча в об’єднану структуру ми прийняли і чимало крутих ідей і проектів Укрсоцу, в тому числі, наприклад, улюблену клієнтами картку Carbon. Таким чином, клієнти у відділеннях “2 в 1” в зручному форматі переводять пасиви з Укрсоцу в Альфу з премією, отримують більш преміальні картки і продукти”, – сказала вона.

Михайльо додала, що часто для клієнта в поточній роботі з банком нічого не змінюється – його обслуговують ті ж менеджери, що і раніше, але тепер працевлаштовані в Альфа-банку.

Довідка Finance.ua:

  • В кінці жовтня 2016 року холдингова компанія ABH Holdings SA, що володіє “Альфа-Банком”, і UniCredit Group оголосили про завершення операції з передачі 99,9% “Укрсоцбанку”, активу UCG в Україні, в обмін на міноритарну частку володіння в ABHH в розмірі 9,9%.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua