0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

1,6 млн гривень було розкрадено на Євробаченні торік - аудитори


1,6 млн гривень було розкрадено на Євробаченні торік - аудитори

Рахункова палата з’ясувала, що значна частина грошей, виділених на проведення Євробачення, була «розпиляна».

Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан, коментуючи результати аудиту, проведеного Рахунковою палатою щодо ефективності використання коштів, спрямованих на забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу Євробачення 2017 в Україні.

«На підготовку і проведення пісенного конкурсу в Україні була витрачена колосальна сума – понад 787 млн ​​грн. Але, на жаль, Державний комітет телебачення і радіомовлення України та Національна громадська телерадіокомпанія України не забезпечили повною мірою її економного використання», – зазначив Валерій Пацкан.

У Рахунковій палаті розповіли, що Національна громадська телерадіокомпанія України з порушенням чинного і бюджетного законодавства використала 430,6 млн грн, з яких:

  • 1,6, млн грн не за цільовим призначенням;
  • 13,4 млн. грн – неекономно;
  • допущено неефективне управління на 9 млн грн;
  • є також і прострочена дебіторська заборгованість – 700 тисяч грн.

Також досі не повернуті 430 мільйонів 600 тисяч гривень, які були перераховані Європейській мовній спілці з резервного фонду держбюджету в 2016 році. Ці кошти були фінансовою гарантією для забезпечення проведення Євробачення. І на них зараз накладено арешт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування