Мін'юст найняв британську Latham&Watkins за $8 млн для захисту інтересів за позовом міноритаріїв "Укрнафти" до України


Мін'юст найняв британську Latham&Watkins за $8 млн для захисту інтересів за позовом міноритаріїв "Укрнафти" до України

Міністерство юстиції України найняло юридичну фірму Latham&Watkins LLP (Лондон) для захисту інтересів за позовом міноритарних акціонерів ПАТ “Укрнафта” до України.

Згідно з повідомленням в системі закупівель ProZorro, контракт на $8 027,807 між сторонами підписано 18 липня 2018 року.

Читайте також: В Прозорро.Продажі з’явилися перші об’єкти малої приватизації

Як повідомлялося, міноритарні акціонери ПАТ “Укрнафта” (кіпрські Littop Enterprises, Bridgemont Ventures, Bordo Management) в червні 2015 року подали позов до Стокгольмського арбітражу проти держави Україна.

Вони, зокрема, звинувачують Україну в заподіянні збитку через відбір газу, видобутого “Укрнафтою”, без оплати або з оплатою за заниженою ціною; невиконанні “Нафтогазом України” і “Укртрансгазом” рішень українських судів; швидкому збільшенні ставок плати за користування надрами; зменшенні кворуму при проведенні зборів акціонерних товариств.

Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма проведе усні слухання за позовом міноритарних акціонерів ПАТ “Укрнафта” до України на суму $5,4 млрд в жовтні 2018 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мін'юстиції
В Контексті Finance.ua
Опитування