0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Де шукати максимальний кешбек


Де шукати максимальний кешбек

Можливості банківських карток все більше виходять за рамки стандартних «сховищ для грошей» або тимчасового джерела необхідних коштів. Банки зацікавлені в довгострокових відносинах з клієнтом, тому придумують нові вигідні формати. В результаті разом з карткою ви отримуєте цілий арсенал додаткових можливостей.

Банківський хіт – кредитка з кешбек!

Новинка, яку банки активно просувають останнім часом, – це кешбек – повернення певного відсотка витрачених коштів. «В чистому вигляді кешбек (коли клієнт отримує назад гроші, якими може розпоряджатися на свій розсуд, а не бонуси на певні категорії товарів та послуг) є, в основному, в кредитних продуктах. Кредитка з кешбек – це однозначно тренд, який підтримують провідні банки країни, – розповів Олександр Поддерьогін, начальник відділу розробки та впровадження карткових продуктів роздрібного бізнесу Альфа-Банка Украина.

Те, що ця картка сподобалась клієнтам, можна судити за конкретними цифрами. За словами Олександра, у 2017 році кількість оформлених кредитних карток “Максимум» (базовий кешбек до 5%) зросла на 58%. А після того, як банк з 1 червня 2018 року запустив акцію, додавши кешбек на travel -категорії, клієнти стали користуватися картою ще активніше. За підсумками першого місяця акції, сума виплаченого кешбек за карткою «Максимум» зросла на третину.

В офісі або на пляжі – кредитка працює на тебе

На сьогоднішній день найвигідніші умови по кешбек пропонує кредитна картка «Максимум» від Альфа-Банку Україна. Вона повертає від 2 до 25% витрачених коштів залежно від категорії покупок.

Стандартний «асортимент» складається з: 2% на оплати в супермаркетах, 3% – на АЗС і 5% – в кафе і ресторанах. Максимальна сума кешбек в місяць складе 500 грн. Але до кінця літа діє також додатковий кешбек на travel-категорії, який дозволяє подвоїти щомісячну суму повернення і заощадити у відпустці.

«Відпускний» кешбек:

• покупки в Duty Free – 25%;

• залізничні квитки – 10%;

• автобусні рейси – 10%;

• оренда авто – 3%;

• авіаквитки – 3%;

• готелі – 3%;

• круїзні лінії – 3%.

Розраховуючись карткою в повсякденному житті і використовуючи її для організації відпустки, ви можете щомісяця повертати на свій рахунок до 1 000 грн.

Пільговий період теж по максимуму

Безсумнівно, кешбек є важливим критерієм при виборі кредитної картки. Але не варто забувати про базові умови, які дадуть змогу вам ефективно використовувати кредитні кошти і не переплачувати. Йдеться про пільговий період і кредитні канікули. Перший показник за кредиткою «Максимум» становить 55 днів. Якщо клієнт виплатить заборгованість за цей час, то уникне переплат за використання кредитного ліміту. Передбачено лише символічний тариф – 0,01%. Припустимо, клієнт витратив і повернув протягом 55 днів 200 000 грн (це максимальний кредитний ліміт за карткою «Максимум»). Все, що вимагатиме банк – сплатити 20 грн.

На випадок непередбачених складнощів у банку передбачили кредитні канікули – право пропустити обов’язковий мінімальний платіж на один період. Скористатися кредитними канікулами власник кредитної картки «Максимум» може двічі на рік.

Купівля в розстрочку без переплат

Кредитка від Альфа-Банку Україна також дає змогу оформити послугу «Миттєва розстрочка на картку» – це можливість перевести покупку вартістю понад 1 000 грн в безпроцентну розстрочку і оплатити її рівними частинами протягом терміну від 3 до 12 місяців.

Працює це так: клієнт оплачує пластиком товар на тисячу гривень і хоче оформити розстрочку на 3 місяці. На його фінансовий номер приходить СМС з пропозицією оформити покупку в розстрочку. Власник картки погоджується і відправляє підтвердження на номер Альфа-Банку Україна. Далі банк «резервує» цю суму, встановлює фіксовану процентну ставку в 0,01% річних і формує мінімальний платіж. При розбивці на три місяці він буде складати 333 грн. Клієнт щомісяця вносить цю суму і в кінцевому підсумку повертає банку навіть менше, ніж брав – 999 грн.

При оформленні послуги на 3 місяці разова комісія не стягується. Але якщо є бажання розтягнути виплати на довший термін, доведеться один раз сплатити додатковий відсоток. Так, при розстрочці на 6 місяців разова комісія становить 2% від суми покупки, на 9 місяців – 4%, а на 12 місяців – 6%.

Як оформити кредитку, не виходячи з дому

Альфа-Банк Україна активно розвиває сферу онлайн-банкінгу, тому майбутній клієнт може з легкістю відмовитися від походу в відділення.

Оформлення кредитної картки «Максимум» є на сайті банку і в мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine. Вкажіть загальні відомості про себе – прізвище, ім’я по батькові, ідентифікаційний код, номер мобільного телефону, і дочекайтеся, коли з вами зв’яжеться менеджер банку. Забрати картку можна у відділенні, або ж скористатися послугою «мобільного банкіра», коли фахівець банку доставить карту з усіма необхідними до підписання документами за вказаною вами адресою.
Зазвичай оформлення проходить швидко – картку видають протягом трьох днів.

Якщо клієнту потрібен кредитний ліміт до 50 000 грн, то з документів знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код. Щоб отримати велику суму (максимальний ліміт по «Максимум» – 200 000 грн), банк попросить більше документів, що підтверджують платоспроможність клієнта. Зокрема, доведеться надати довідку про доходи з місця роботи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування