Україна за I півр.-2018 експортувала плодово-ягідної продукції на $100 млн


Україна за I півр.-2018 експортувала плодово-ягідної продукції на $100 млн

Україна за підсумками першого півріччя-2018 експортувала плодово-ягідної продукції на суму $100 млн, що на 59% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Згідно з повідомленням асоціації “Укрсадпром”, основними продуктами в товарній структурі експорту залишаються волоські горіхи – $64 млн, заморожені ягоди – $23 млн, яблука і груші – $8 млн.

“У порівнянні з минулим роком зріс обсяг експорту волоських горіхів – з 12 до 19 тис. тонн, яблук і груш – з 6 до 24 тис. тонн, тоді як поставки заморожених ягід дещо скоротилися – з 17 до 14 тис. тонн”, – уточнюється в повідомленні.

Основними покупцями української продукції садівництва, за даними асоціації, стали країни Європейського Союзу, на які припадає понад 60% вартості експорту.

“За шість місяців найбільші в грошовому вираженні постачання фруктів Україна здійснила в Польщу – $11,2 млн, Францію – $9,9 млн, Туреччину – $9,3 млн, Білорусь – $8 млн, Німеччину – $5,1 млн, Грецію – $5 млн і Нідерланди – $4,7млн”, – зазначено в повідомленні.

Як зазначається, українські яблука в основному збуваються в Білорусь (46% вартісних обсягів поставок), Молдову (21%) і Швецію (10%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua