В Україні створять міжнародний логістичний центр


В Україні створять міжнародний логістичний центр

Асоціація сільськогосподарських виробників Луганської області, група компаній Співдружність і громадський союз Балтійсько-Чорноморського форуму домовилися про створення міжнародного логістичного центру.

Відповідний меморандум було підписано 19 липня.

Документ передбачає модернізацію портової інфраструктури Херсонського і Скадовського морських торговельних портів і підвищення ефективності їх використання. Проект підготовлений литовськими і українськими фахівцями.

Крім того, сторони мають намір втілювати в життя проект транспортного коридору Клайпеда (Литва) – Білорусь – Херсон – Трабзон (Туреччина) – Грузія – Баку (Азербайджан).

“Однією з основних проблем в нашому регіоні є логістична. Сільгосптоваровиробники не можуть реалізувати свою продукцію без участі великих зернотрейдерів. Це впливає і на ціну сільгосппродукції, яка реалізується на внутрішньому ринку. Сьогоднішня зустріч важлива для нас усіх, бо відкриття Балтійсько-Чорноморського транспортного коридору, участь в міжнародному логістичному співтоваристві дає шанс аграріям вийти на експорт в країни Європи, Азії”, – сказав директор Асоціації сільськогосподарських товаровиробників Луганської області Валерій Окопний.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua