Кредитна карта "Все Можу" знову одна з кращих у своєму сегменті — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кредитна карта "Все Можу" знову одна з кращих у своєму сегменті

Особисті фінанси
35
Кредитна карта «Все Можу» – лауреат премії Prostobank Awards в номінації Кращі кредитні картки в II кварталі 2018 року. Карта увійшла в ТОП-2 найкращих кредитних карт ІІ кварталу 2018 року за версіэю компанії «Простобанк Консалтинг». Всього в рейтингу брали участь продукти 40 найбільших банків України.
При оцінюванні карт бралися до уваги умови проведення операцій, пільговий період, максимальна сума кредиту, клас карти, величина щомісячного відсотка погашення і готовність банку аналізувати кредитоспроможність клієнта без довідки про дохід.
Нагадаємо, що в квітневому рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг» карта «Все Можу» також була визнана однією з кращих в своєму сегменті, отримавши «срібло» премії.
Кредитна карта «Все Можу» – один з найбільш затребуваних продуктів. Клієнт може знімати кошти без комісії в банкоматах по всьому світу, самостійно вибирати дату погашення, купувати товари в розстрочку до 3 років. Детально ознайомитися з умовами користування і замовити карту ПУМБ «Все Можу» можна за посиланням.
За матеріалами:
ПУМБ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас