Вітренко повідомив, що може відновити баланс у відносинах "Нафтогазу" і "Газпрому" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Вітренко повідомив, що може відновити баланс у відносинах "Нафтогазу" і "Газпрому"

Енергетика
1427
Стягнення з російського “Газпрому” $2,6 млрд на користь НАК “Нафтогаз України”, згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, і перехід на європейські правила по-справжньому відновлять баланс у взаєминах компаній, вважає головний комерційний директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко.
“Ми будемо наполягати на застосуванні європейських правил, які є справедливим балансом у відносинах. Також ми будемо продовжувати примусове стягнення вже $2,62 млрд за рішеннями попереднього арбітражу. І починаємо новий арбітражний процес з вимогою компенсації від заниженого тарифу в 2018-2019 роках на $11,6 млрд. Відновлюємо справжній баланс у взаєминах з “Газпромом”!”, – написав він у Facebook у середу.
Ю. Вітренко висловив жаль з приводу того, що російське керівництво бачить “баланс” в “колоніальному” навішуванні на Україну необґрунтованих збитків, як це було раніше.
Директор “Нафтогазу” представив графіки, які свідчать про те, що до подання НАК позову в Стокгольмський арбітраж “Газпром” отримував від української компанії значно більше, ніж платив їй, але з 2014 року ситуація кардинально змінилася.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас