Вітренко повідомив, що може відновити баланс у відносинах "Нафтогазу" і "Газпрому"


Вітренко повідомив, що може відновити баланс у відносинах "Нафтогазу" і "Газпрому"

Стягнення з російського “Газпрому” $2,6 млрд на користь НАК “Нафтогаз України”, згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу, і перехід на європейські правила по-справжньому відновлять баланс у взаєминах компаній, вважає головний комерційний директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко.

“Ми будемо наполягати на застосуванні європейських правил, які є справедливим балансом у відносинах. Також ми будемо продовжувати примусове стягнення вже $2,62 млрд за рішеннями попереднього арбітражу. І починаємо новий арбітражний процес з вимогою компенсації від заниженого тарифу в 2018-2019 роках на $11,6 млрд. Відновлюємо справжній баланс у взаєминах з “Газпромом”!”, – написав він у Facebook у середу.

Ю. Вітренко висловив жаль з приводу того, що російське керівництво бачить “баланс” в “колоніальному” навішуванні на Україну необґрунтованих збитків, як це було раніше.

Директор “Нафтогазу” представив графіки, які свідчать про те, що до подання НАК позову в Стокгольмський арбітраж “Газпром” отримував від української компанії значно більше, ніж платив їй, але з 2014 року ситуація кардинально змінилася.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua