Влада США розслідує скарги на гендерну дискримінацію в Uber - WSJ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Влада США розслідує скарги на гендерну дискримінацію в Uber - WSJ

Фондовий ринок
192
Комісія з питань забезпечення рівних можливостей працевлаштування (EEOC) США проводить розслідування стосовно Uber Technologies Inc. в зв’язку зі скаргами на гендерну дискримінацію, пише The Wall Street Journal з посиланням на інформовані джерела.
Розслідування почалося ще в серпні 2017 року, проте раніше про нього не повідомлялося.
Представники EEOC поговорили з колишніми і нинішніми співробітниками Uber, а також запросили у компанії відповідну документацію. За словами одного з джерел WSJ, комісія шукає інформацію про особливості найму працівників Uber, відмінності в оплаті праці чоловіків і жінок та інші гендерні питання.
Гендиректор Uber Дара Хосровшахі, який обіймає цей пост з вересня минулого року, намагається відновити імідж компанії після низки скандалів і обіцяє кардинально змінити корпоративну культуру.
У понеділок прес-служба Uber оголосила про “значні зміни, що відбулися за останні 18 місяців”, в тому числі щодо рівної оплати праці та оцінки роботи співробітників.

Довідка Finance.ua

  • Uber – міжнародна технологічна компанія, яка розробляє мобільні сервіси з виклику автомобілів з персональним водієм. Компанія надає послуги приблизно в 630 містах більш ніж в 70 країнах.
  • Вартість компанії оцінюється більш ніж в $60 млрд. Очікується, що вона може провести IPO вже наступного року.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас