Бізнес висловив очікування щодо перспектив розвитку своїх підприємств


Бізнес висловив очікування щодо перспектив розвитку своїх підприємств

Українські підприємства зберігають позитивні очікування щодо макроекономічної ситуації в Україні. Індекс ділових очікувань бізнесу на наступні 12 місяців становить 118.3%.

Про це повідомляєтья на сайті Національного банку України.

Високий рівень ділової активності респонденти прогнозують шостий квартал поспіль. Підприємства поліпшують свої очікування щодо зростання обсягів виробництва та реалізації продукції.

Читайте також: В Україні поменшало безробітних

Про це свідчать результати чергового опитування керівників підприємств, проведеного Національним банком України у IІ кварталі 2018 року.

Респонденти продовжують позитивно оцінювати поточний фінансово-економічний стан своїх підприємств. Як і у попередньому кварталі, 88% опитаних вважають його «задовільним» або «добрим». В той же час, респонденти відзначають низький рівень залишків готової продукції та брак власних виробничих потужностей для відповіді на неочікуване збільшення попиту.

Також повідомляється, що очікування щодо реалізації власної продукції у подальшому залишаються на високому рівні, як і очікування щодо інвестиційних видатків на машини, обладнання та інвентар.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua