Китайські інвестори проявили зацікавленість до української спиртової промисловості


Китайські інвестори проявили зацікавленість до української спиртової промисловості

Представники ДП “Укрспирт” виступили з презентацією інвестиційного плану розвитку галузі та запропонували механізми фінансової участі у процесах інвестування.

Про це повідомляє прес-служба “Укрспирту”.

В “Укрспирті” також окреслили потенційні перспективи співпраці з представниками китайської компанії BEIJING HUAFU ENGINEERING. LTD, що спеціалізується на машинобудівництві та переробних галузях.

Зазначається, що китайські інвестори проявили зацікавленість до вітчизняної спиртової промисловості.

“Державно-приватне партнерство у фінансуванні проектів, із залученням китайських інвестицій та використанням інноваційних вітчизняних розробок може стати саме тим дієвим механізмом-каталізатором, який надасть поштовх розбудові інвестиційного ринку України”, — йдеться у повідомленні.

У 2018 році “Укрспирт” потребує 300 млн грн інвестицій для модернізації виробничих потужностей. Знос основних засобів становить 75%, до арешту рахунків підприємству вдалося інвестувати в переобладнання виробництва близько 65 млн грн, зауважили у ДП.

Читайте також: За два роки витрати українців на алкоголь і тютюн зросли майже на 60% – статистика

“Завдяки чому з’явилася можливість забезпечення виконання експортних контрактів до Польщі, Туреччини, Німеччини, налагодити випуск нових видів товарної продукції для парфумерної галузі та біопалива власної марки”, — додали в “Укрспирті”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування