У "Нафтогазі" розповіли, чого хочуть від тристоронніх переговорів щодо транзиту — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У "Нафтогазі" розповіли, чого хочуть від тристоронніх переговорів щодо транзиту

Енергетика
374
НАК “Нафтогаз України” вийде на тристоронні переговори з РФ за участю Європейського Союзу з пропозицією забезпечувати транзит природного газу по своїй території після 2019 року за європейськими правилами.
Про це повідомив головний комерційний директор компанії Юрій Вітренко в ефірі радіо “Новое время”.
“Ми їдемо з головною нашою пропозицією – це застосувати європейські правила щодо транзиту російського газу через територію України … Ми говоримо, що за тими ж правилами, за якими Газпром працює в Європі – ми наполягаємо, щоб Газпром працював і в Україні”, – сказав він.
“Це стосується всього: і тарифів на транзит газу, і бронювання потужностей, і обміну даними. Ось все-все-все, як в Європі, так і у нас”, – додав він.
За словами Вітренка, такий підхід дозволить зняти дискусії про те, що пропозиції української сторони є необґрунтованими: “Щоб нас ніхто не звинувачував, що українці незрозуміло чого хочуть”.
Як повідомлялося, делегацію України на тристоронніх переговорах з РФ і ЄС за умовами транспортування газу очолять міністр закордонних справ Павло Клімкін та глава правління “Нафтогазу” Андрій Коболєв.
У консультаціях 17 липня в представництві ЄС в Берліні також візьмуть участь міністр енергетики РФ Олександр Новак та представники “Газпрому”.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас