На Львівській митниці затримали машини на єврономерах з фальшивими документами


На Львівській митниці затримали машини на єврономерах з фальшивими документами

Ввезення двох автомобілів на іноземній реєстрації за фальшивими документами виявили працівники Львівської митниці Державної фіскальної служби (ДФС) в пункті пропуску “Краковець – Корчова”, що на кордоні з Польщею. Про це повідомляє ДФС.

Зазначається, що в зону митного оформлення з Республіки Польща в’їхали два автомобілі “Мазда”, якими управляли двоє громадян України – жителі Одеської області.

“Митному контролю вони подали свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, власниками яких є громадяни Польщі, а також довіреності, засвідчені нотаріусом міста Перемишль, як документ, що дає право на тимчасове користування цими автомобілями. Щоо доручень у митників виникла підозра щодо їх підробки. Автомобілі були затримані до перевірки автентичності документів на право користування”, – повідомили в ДФС.

Митники подали письмовий запит польської сторони. Згодом було отримано відповідь, в якій зазначалося, що подані до митного контролю довіреності нотаріальна канцелярія не видавала, підпис на них не належить нотаріусу, а відбитки печаток є підробленими.

“Від надання пояснень по даному факту водії відмовилися”, – зазначили у фіскальній службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування