Тільки разом: UKRSIBBANK провів Engagement Camp — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Тільки разом: UKRSIBBANK провів Engagement Camp

Особисті фінанси
23
Цього місяця UKRSIBBANK BNP Paribas зібрав щорічну конференцію для ТОР-менеджерів — UKRSIBBANK Engagement Camp 2018. Головною ідеєю зустрічі стало залучення учасників конференції до розробки та реалізації ідей, що мають позитивний влив на навколишнє середовище та суспільство, а також готовність учасників реалізовувати задуми у життя разом з колегами UKRSIBBANK.
Основою для пошуку ідей стали чотири основні напрямки: запобігання змінам клімату, підтримка підприємців, майбутнього покоління та місцевих громад. Понад 150 ТОР-менеджерів банку на чолі з Головою Правління UKRSIBBANK Філіпом Дюмелем у різних групах працювали над розробкою рішень для реалізації програм: соціальні проекти, ініційовані співробітниками банку, програми для студентів, фінансова освіта починаючи з дитинства, зростання рівня лояльності клієнтів тощо. За підсумками командної роботи представлено 7 проектів з ефективними планами для здійснення. І вже на наступній конференції менеджерів плануються презентації, як ці проекти втілюються у життя та навіть перші результати.
Зазначимо, що особливими гостями UKRSIBBANK Engagement Camp стали голова Міжнародного роздрібного бізнесу BNP Paribas Group Стефан Декран та Голова Спостережної Ради UKRSIBBANK Франсуа Бенароя.
«В основі росту сучасних компаній — сталий розвиток. Утім, жоден бізнес чи людина не зможуть досягти довгострокового успіху без взаємодії — залучення усіх співробітників. Ми переконані, що стійке зростання можливе лише за умови підтримання та розділення ідей усіма нашими колегами. В усьому світі наші співробітники з BNP Paribas, а це 73 країни світу та майже 200 тис людей, знаходять шляхи позитивних змін у всіх сферах діяльності Групи. У першу чергу ми підтримуватимемо аспекти, на які можемо впливати завдяки координації доступності наших продуктів та послуг, партнерським програмам, діям відповідального роботодавця, прозорій закупівельній політиці, програмам корпоративно-соціальної відповідальності, а головне — залучення наших працівників до активної позиції», — розповіла начальних Служби бренду та комунікацій, Голова Благодійного фонду UKRSIBBANK BNP Paribas Group Яніна Ольховська.
За матеріалами:
Укрсиббанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас