Єна подешевшала до мінімуму за 6 місяців до долара, курс євро опускається


Єна подешевшала до мінімуму за 6 місяців до долара, курс євро опускається

Курс єни до долара США опустився в п’ятницю до мінімального рівня за шість місяців, його падіння за підсумками тижня може стати найбільш істотним з вересня.

Підйом світових фондових ринків продовжує підтримувати апетит до ризику, незважаючи на напруженість в торгових відносинах США і Китаю.

Зниження курсу єни в парі з доларом до шестимісячного мінімуму пов’язане з тим, що премія до вартості єни як валюти “тихої гавані” поступово сходить нанівець, цитує газета Financial Times аналітиків Action Economics.

Пара долар/єна за даними на 9:25 торгується на рівні 112,58 єни в порівнянні з 112,55 єни на закриття попередньої сесії. Раніше в ході торгів курс американської валюти піднімався до 112,77 єни, максимуму за півроку.

Вартість євро щодо долара США опустилася в ході торгів до $1,1658 у порівнянні з $1,1672. Напередодні курс євро до долара практично не змінився, незважаючи на дані про посилення інфляції в США до шестирічного максимуму.

Споживчі ціни (індекс CPI) у США в червні 2018 року підскочили на 2,9% порівняно з тим же місяцем минулого року, повідомило міністерство праці країни. Таким чином, річні темпи інфляції, що збіглися з очікуваннями ринку, були найвищими з 2012 року.

Багато експертів очікують посилення інфляції в США, враховуючи сильний ринок праці, а також підвищення мит на низку імпортних товарів та інші фактори.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування