0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Німеччина збільшить виплати людям, які пережили Голокост, до 480 мільйонів євро


Німеччина збільшить виплати людям, які пережили Голокост, до 480 мільйонів євро

Німеччина погодилася збільшити виплати на соціальну допомогу людям, які пережили Голокост. Наступного року обсяг наданих Берліном коштів збільшиться на 75 мільйонів до 480 мільйонів євро, повідомив увечері у вівторок, 10 липня, в Нью-Йорку керівник єврейської організації Jewish Claims Conference (JCC) Джуліус Берман.

Американський дипломат Стюарт Айзенстат, який вів переговори з урядом ФРН від імені організації, схвалив це рішення. За його словами, новий уряд Німеччини показав, що “поділяє наше розуміння того, що люди, які пережили Голокост, сильно настраждалися в юності, повинні гідно прожити роки, що їм залишилися”.

На переговорах також досягнута домовленість про збільшення пенсій 55 тисячам людей з Центральної та Східної Європи, які пережили Голокост. Протягом трьох років сума пенсії збільшиться з нинішніх 352 до 541 євро.

JCC, за власними даними, по всьому світу оплачує перебування в будинках престарілих 76200 людей, які пережили Голокост. Ще 62 тисячі осіб отримують допомогу на придбання продуктів харчування і медикаментів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування