Україна ініціювала зміни до угод з ЄІБ, які передбачають залучення 1,2 млрд євро — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна ініціювала зміни до угод з ЄІБ, які передбачають залучення 1,2 млрд євро

Казна та Політика
146
В.о. міністра фінансів Оксана Маркарова підписала зміни до угод між Україною та Європейським інвестиційним банком, які передбачають залучення сумарно 1,2 млрд євро.
Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.
“В.о. міністра фінансів Оксана Маркарова підписала зміни до трьох угод між Україною та Європейським інвестиційним банком, кожна з яких передбачає залучення 400 млн євро”, — йдеться у повідомленні.
Які зміни передбачено:
- Угодою по проекту “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України” передбачено, що ЄІБ виплачує кредит до 36-ти траншів в розмірі не менше 5 млн євро кожен, причому кожен наступний видають лише після того, як попередній виплачений мінімум на 80%.
- Внесення змін до Фінансової угоди по проекту “Основний кредит для аграрної галузі — Україна” дозволяє розпочати використання коштів позики, яка стане перспективним джерелом довгострокового кредитування аграрного сектору економіки України.
- Відповідно до Фінансової угоди по проекту “Основний кредит для малих та середніх підприємств та компаній з середнім рівнем капіталізації”, кредитні кошти від ЄІБ спрямовуватимуться на розширення можливостей фінансування реального сектору економіки, підтримку розвитку приватного сектору економіки, зокрема проектів малого і середнього підприємництва, установ з середньою капіталізацією та інших пріоритетних проектів, серед яких проекти соціально-економічної інфраструктури, з енергоефективності, пом’якшення наслідків змін клімату та адаптації до них (до 24 грудня 2020).
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас