Виробник електронних сигарет Juul залучив $650 млн


Виробник електронних сигарет Juul залучив $650 млн

Американський виробник електронних сигарет Juul залучив $650 млн в ході нового раунду фінансування, в рамках якого вартість компанії була оцінена в $15 млрд, пише The Wall Street Journal з посиланням на інформовані джерела.

Таким чином, Juul стала шостим за вартістю стартапом в США, що поступається тільки таким відомим компаніям, як Uber і Airbnb. При цьому ще в 2015 році вона оцінювалася лише в $300 млн.

За даними Nielsen, що проаналізовані експертами Wells Fargo, частка ринку американських електронних сигарет (обсягом $1,9 млрд) у Juul становить 68%. Дані не враховують онлайн-продажі.

Довідка Finance.ua

  • Juul виробляє електронні сигарети, які випаровують рідину з вмістом нікотину в змінних капсулах. Вони можуть заряджатися через USB-порти в електронних пристроях. Компанію часто критикують за те, що її пристроями користуються школярі, оскільки їх приваблює різноманітність смаків (Juul випускає сигарети зі смаком манго і крем-брюле).
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування