"Укроборонпром" переводить свої підприємства на єдину модернізовану систему електронних держзакупівель


"Укроборонпром" переводить свої підприємства на єдину модернізовану систему електронних держзакупівель

Держконцерн “Укроборонпром” готує переведення своїх підприємств на єдину оновлену систему електронних держзакупівель, повідомила прес-служба держконцерну.

“Нова модернізована система має замінити різні електронні торговельні майданчики, які на сьогодні використовуються на підприємствах концерну. Вона повинна прозоро охопити комерційні, некомерційні і допорогові торги, мати механізми автоматизованого контролю, планування закупівельної діяльності, а також відповідати іншим вимогам замовника”, – йдеться в повідомленні.

Впровадження в дежконцерні єдиної модернізованої системи електронних торгів стало предметом наради, що відбулася в “Укроборонпромі” за участю представників провідних українських компаній – розробників електронних торговельних майданчиків, повідомляє прес-служба.

З 2014 року в “Укроборонпромі” діє платформа електронних торгів Smart Tender, розроблена одним із співавторів системи ProZorro, української IТ-Enterprise. У 2017 році держконцерн озвучив плани щодо поетапного впровадження на своїх підприємствах автоматизованої системи управління Enterprise Resourse Planning, що забезпечує зниження собівартості оборонного виробництва в межах 25%.

Відповідно до прийнятого ВР у червні 2011 року закону України, “Укроборонпром”, до складу якого сьогодні входять понад 130 підприємств українського ОПК, включаючи держкомпанію “Укспецекспорт” і її дочірні підприємства, забезпечує спільно з урядом управління об’єктами держвласності в ОПК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування