СБУ і "Антонов" підписали меморандум про обмін даними про кібератаки


СБУ і "Антонов" підписали меморандум про обмін даними про кібератаки

Служба безпеки України з метою розвитку ефективної системи кібербезпеки держави підписала меморандум з державним підприємством “Антонов”.

Як повідомляє у вівторок прес-центр СБУ на сторінці в соцмережі Фейсбук, документ повинен забезпечити обмін в режимі реального часу технологічними даними про кіберінциденти з використанням платформи MISP-UA.

“Фахівці спецслужби впевнені, що дані з MISP-UA будуть сприяти підвищенню захищеності державного підприємства стратегічного значення і ефективного реагування з боку СБУ та інших суб’єктів забезпечення кібербезпеки на атаки високого ступеня складності”, – сказано в повідомленні.

Співробітники Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки СБУ на базі платформи з відкритим кодом MISP (MalwareInformationSharingPlatform) створили систему збору і обробки інформації про інциденти кібернетичної безпеки та обмін технічними даними про ідентифікатори компрометації інформаційних систем об’єктів критичної інфраструктури між суб’єктами сектору безпеки в режимі реального часу.

В СБУ зазначили, що ця платформа широко використовується у всьому світі, відповідає міжнародним стандартам ЄС і НАТО і застосовується основними міжнародними суб’єктами у сфері кібербезпеки FIRST, CIRCL, CiviCERT, NATO NCI Agency і т. д.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування