Експорт вершкового масла зріс на 40%


Експорт вершкового масла зріс на 40%

Експорт з України вершкового масла в першому півріччі 2018 року досяг 17,2 тисячі тонн проти 12,3 тис. тонн за аналогічний період минулого року (таким чином, приріст склав 40%), – йдеться в повідомленні прес-служби «Української аграрної конфедерації» (УАК).

За інформацією об’єднання, в грошовому еквіваленті експорт за шість місяців 2018 р. склав 74 мільйони доларів США.

Водночас імпорт в Україну вершкового масла в I півріччі 2018 був на рівні 516 тонн, що в 2,2 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (231 тонна).

В УАК повідомили, що на імпорт вершкового масла в I півріччі поточного року Україна витратила $3,4 млн.

Нагадаємо, в січні-березні цього року Україна експортувала 9 тис. тонн вершкового масла на загальну суму в 38,6 млн дол. США.

За підсумками 3 місяців 2018 р. основним імпортером українського масла була Туреччина. У січні-березні Україна поставила в Туреччину даного продукту на 9,8 млн дол.

Друге місце в списку найбільших країн-імпортерів українського масла займала країна Марокко. За 3 місяці на марокканський ринок було імпортовано даного продукту на 8,8 млн дол.

Південна Африка займала третє місце в списку найбільших країн-імпортерів українського вершкового масла з показником в 3,1 млн дол.

За підсумками 3 місяців 2018 року Україна імпортувала 297 тонн вершкового масла на загальну суму 1,8 млн дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування