IKEA підтвердила набір персоналу для першого магазину в Києві — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

IKEA підтвердила набір персоналу для першого магазину в Києві

Фондовий ринок
853
Шведська компанія IKEA, найбільший в світі ритейлер меблів і товарів для дому, офіційно заявила про пошук персоналу для роботи в першому в Україні магазині.
“Набір працівників в Україні є наступним кроком IKEA в процесі реалізації її наміру вийти на український ринок. Компанія набирає персонал для роботи в магазині в Києві, який стане одним з перших у світі магазинів IKEA нового формату”, – йдеться в офіційній відповіді IKEA.
У компанії не повідомили, де саме розміститься перший магазин, проте відзначили, що він буде мати міський формат.
“Більше деталей про магазин міського формату (city store) в Києві, його розташування, асортимент товарів і переваги компанія повідомить найближчим часом”, – резюмували в компанії IKEA.
Як повідомлялося, минулого тижня на українських профільних ресурсах з пошуку роботи з’явилися оголошення про набір персоналу в перший магазин IKEA City Shop в Києві.
У звіті шведського ритейлера за 2017 рік зазначається, що компанія тестує новий формат city store з невеликою площею і ближче до центру міст.
За даними прес-служби, розвитком мережі в Україні буде займатися “IKEA Південно-Східна Європа”, що є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.). Компанія займається роздрібним бізнесом IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

Довідка Finance.ua

  • Шведська IKEA – одна з найбільших у світі роздрібних мереж з торгівлі меблями і предметами домашнього вжитку. Власниками IKEA Group є INGKA Holding B.V. і підконтрольні йому структури.
  • У грудні 2017 року IKEA заявила про плани протягом двох років відкрити перший об’єкт в Києві.
  • IKEA планує відкрити магазини площею до 5 тис. кв. м у варшавському торгово-розважальному центрі Blue City (Польща) і в центрі Парижа (Франція).
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас