Як змінювалася ціна на газ для побутових споживачів у 2018 (інфографіка)


Як змінювалася ціна на газ для побутових споживачів у 2018 (інфографіка)

У І кварталі 2018 року ціна на природний газ для побутових споживачів складала 5065,55 грн/тис. м3 та починаючи з ІІ кварталу 2017 року суттєво не змінювалась.

Про це свідчать результати моніторингу функціонування ринку природного газу за І квартал 2018 року від НКРЕКП.

У повідомленні зазначається, що в порівнянні з І кварталом 2017 року ціна зросла на 66 грн/тис. м.3 Але для непобутових споживачів ціна на природний газ у І кварталі поточного року становила 6641 грн/тис. м3. Водночас у порівнянні з І кварталом 2017 року зазначена ціна виросла на 585 грн/тис. м3.

Необхідно зазначити, що екперти роздрібний ринок умовно поділяють на регульований та нерегульований. Регульований сегмент функціонує згідно зі статтею 11 Закону України «Про ринок природного газу».

Так, у І кварталі 2018 року ціна на регульованому сегменті роздрібного ринку природного газу не змінилась у порівнянні з IV кварталом 2017 року. Однак у порівнянні з І кварталом попереднього року суттєво зросла лише ціна природного газу для виробників теплової енергії для потреб бюджетних установ та організацій та інших і склала 2965 грн/тис. м3.

Зазначається, що найвищою у І кварталі 2018 року на регульованому сегменті роздрібного ринку природного газу була ціна для виробників теплової енергії для потреб бюджетних установ та організацій та, яка становила 7907 грн/тис. м3.

Найнижчою була ціна для виробників теплової енергії для потреб релігійних організацій, яка становила 2471 грн/тис. м3.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:НКРЕКП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua