0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Китаї планують запустити мегааеропорт до кінця 2019 року


У Китаї планують запустити мегааеропорт до кінця 2019 року

Новий міжнародний аеропорт в китайській столиці буде здано в експлуатацію 30 вересня 2019 року, повідомило Управління цивільної авіації Китаю.

Приймання об’єкта має відбутися 30 червня наступного року, а працювати аеропорт почне через три місяці після цього.

Новий аеропорт розташований в 46 км на південь від центру Пекіна, на стику територій пекінського району Дасін і міста Ланфан провінції Хебей. Він знизить навантаження на переповнений міжнародний аеропорт Шоуду, розташований в північно-східному передмісті Пекіна.

У травні Пекінський міський комітет з питань житла, міського і сільського будівництва повідомляв про те, що спорудження терміналу вже завершено і ведуться роботи з внутрішнього оздоблення та встановлення обладнання.

Після здачі в експлуатацію в китайській столиці з’явиться новий аеропорт з чотирма злітно-посадочними смугами і 268 місцями для паркування літаків.

Інноваційний дизайн терміналу площею 700 тис. кв. метрів дозволить скоротити відстань між місцем реєстрації на рейси і виходом на посадку, а також заощадити час на оформлення багажу.

Варто зазначити, що китайські будівельники працюють з невеликим випередженням графіка: раніше анонсувалося, що цей аеропорт запрацює в тестовому режимі в кінці жовтня 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування