Стало відомо, коли буде введено в дію Закон "Про валюту"


Стало відомо, коли буде введено в дію Закон "Про валюту"

Закон “Про валюту і валютні операції” (№2473-VIII) опубліковано в п’ятничному випуску парламентського видання “Голос України” і буде введено в дію 7 лютого 2019 року.

“Цей закон набуває чинності в день, наступний за днем його опублікування, та вводиться в дію через сім місяців після набуття чинності”, – зазначено в перехідних положеннях.

Президент Петро Порошенко підписав документ 4 липня.

Читайте також Рада ухвалила закон Про валюту

Закон дозволить прискорити валютну лібералізацію і передбачає концептуально новий підхід до системи валютного регулювання і нагляду – “дозволено все, що прямо не заборонено”. Він покликаний стати єдиним законодавчим актом, який визначає порядок організації валютного регулювання та здійснення валютного нагляду в країні.

В даний час основним нормативно-правовим актом, що регулює валютний ринок, є декрет Кабміну “Про систему валютного регулювання і валютного контролю” від 1993 року.

Довідка Finance.ua

  • 21 червня Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому закон “Про валюту і валютні операції”. За оцінкою низки експертів, набуття чинності законом дасть можливість українцям інвестувати в цінні папери на глобальних ринках і розміщувати кошти на рахунках будь-яких банків світу.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua