Курс долара до євро посилив падіння на даних щодо ринку праці США


Курс долара до євро посилив падіння на даних щодо ринку праці США

Курс долара США до євро посилив падіння на торгах у п’ятницю після публікації даних по американському ринку праці.

Звіт Мінпраці США вказав на більш суттєве, ніж очікувалося, збільшення кількості робочих місць в американській економіці при зростанні безробіття і уповільнення темпів підвищення зарплат.

Кількість робочих місць в США в червні 2018 року збільшилася на 213 тис., тоді як експерти очікували менш суттєвого зростання – на 190 тис. Безробіття в країні, втім, збільшилося до 4% з травневого рівня у 3,8%, що відповідає рівню квітня 2000 року – мінімальному з 1969 року, повідомило міністерство праці США.

Показник середньої погодинної оплати праці в США минулого місяця збільшився на 2,7% в річному вираженні – менш слабкими темпами, ніж очікувалося (2,8%).

Уповільнення темпів зростання зарплат сприймається трейдерами як сигнал ослаблення інфляції в США, який може обмежити подальше посилення кредитно-грошової політики Федеральною резервною системою (ФРС), що чинить тиск на долар.

Курс євро до долара підскочив у ході торгів до $1,1750 у порівнянні з $1,1691 на закриття попередньої сесії.

Підтримку євро в п’ятницю надали сильні статдані з Німеччини. Обсяг промислового виробництва в ФРН у травні 2018 року збільшився на 2,6% порівняно з квітнем, тоді як аналітики в середньому очікували підвищення показника на 0,3%. Порівняно з травнем 2017 року обсяг промвиробництва зріс на 3,1% замість прогнозованих 1,5%.

Курс долара щодо японської єни опустився до 110,49 єни з 110,64 єни напередодні.

Індекс ICE, що відслідковує динаміку долара до шести основних світових валют, втрачає в ході торгів 0,4%.

Пара євро/єна торгується на рівні 129,88 єни проти 129,34 єни за підсумками попередньої сесії.

Трейдери також продовжують оцінювати потенційні наслідки вступу в силу підвищених мит на товари китайського експорту в США і відповідних заходів КНР.

США з 6 липня ввела додаткові мита на більш ніж 800 видів товарів китайського експорту загальним обсягом $34 млрд на рік. Пекін у п’ятницю оголосив, що відповідні мита, введені Китаєм для імпортованих країною американських товарів, набули чинності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування