Найменша Honda розганятиметься до 240 км/год


Найменша Honda розганятиметься до 240 км/год

Honda представила друге покоління своєї популярної газонокосарки Mean Mower — Honda Mean Mower V2. Її максимальна швидкість, за попередньою інформацією, може досягти 240 км/год.

Honda Mean Mower першого покоління (2014 року) мала максимальну швидкість до 186 км/год. Вже тоді це був просто чудовий показник для газонокосарок. При цьому Mean Mower до 100 км/год розганяється всього за 4 секунди. Схоже, що у Mean Mower V2 ці показники будуть ще кращими.

Спочатку Honda говорила, що Mean Mower отримає максимальну швидкість 215 км/год. Однак, у японців ще амбітніші плани. Вони хочуть, щоб максималка досягла не менше ніж 240 км/год. Попередні тести показали, що досягти такої цифри цілком реально.

Оскільки тести нової Mean Mower вже почалися, сподіваємося, що скоро стануть відомі всі її динамічні показники. Нас чекає приємний сюрприз.

Нова японська газонокосарка оснащується чотирициліндровим двигуном об’ємом 999 сс, який взяли у мотоцикла Honda Fireblade. Його потужність – 189 к. с. і 112 Нм крутного моменту. Це приблизно на 80 «коней» більше, ніж потужність мотора у Mean Mower першого покоління.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування