Samsung очікує підвищення прибутку в II кв. на 5%, перерве серію рекордів


Samsung очікує підвищення прибутку в II кв. на 5%, перерве серію рекордів

Південнокорейська Samsung Electronics Co., найбільший світовий виробник смартфонів і напівпровідників, прогнозує зростання операційного прибутку в другому кварталі 2018 року всього на 5% в річному вираженні, слабше від очікувань ринку.

Таким чином, Samsung перерве низку рекордних фінансових результатів, що фіксувалися попередні чотири квартали поспіль.

Samsung очікує збільшення операційного прибутку до 14,8 трлн вон ($13,2 млрд) у порівнянні з 14,07 трлн вон в квітні-червні 2017 року. У січні-березні був встановлений рекорд для цього показника на рівні 15,64 трлн вон.

При цьому компанія повідомила про передбачуване зниження виручки в II кварталі від 61 трлн до 58 трлн вон.

Експерти, опитані S&P Global Market Intelligence, в середньому прогнозували операційний прибуток Samsung в II кварталі на рівні 15,1 трлн вон і виручку в розмірі 60,3 трлн вон.

Samsung оприлюднить остаточну квартальну звітність пізніше в цьому місяці.

Компанії буде важко підтримувати активне зростання фінпоказників в майбутні квартали, незважаючи на позитивні прогнози для ряду сегментів, включаючи ринок мікросхем пам’яті.

Акції Samsung Electronics подешевшали на 1,9% на торгах у Сеулі в п’ятницю. З початку 2018 року капіталізація компанії скоротилася приблизно на 10%, тоді як основний фондовий індекс Південної Кореї Kospi опустився на 9%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування